Çizgi Çocuk:  Çocuklara Açık Atölye


1496685_583368411712338_370042906_n

Aylık Atölye Çalışmalarımız: 

Moda’daki resim heykel atölyemizi Cumartesi ve Pazar günleri çocukların katılımına açıyor ve 3-10 yaş arası çocuklar ile yaratıcı sanat çalışmaları yapıyoruz. Çocuklarla çeşitli teknikler ile birer saat süren çalışmalarımıza iki eğitmen birlikte katılıyoruz ve en fazla 6-8 kişilik gruplarla çalışmalarımızı yürütüyoruz. Pazar günleri yaptığımız çalışmalar hakkında detaylı bilgi için iletişim‘den bize ulaşabilirsiniz.

Atölyemizdeki iki boyutlu ve üç boyutlu çalışmalarda, her çocuk kendi istediği malzeme ve tekniği seçerek ilerliyor. Biz de her çocuğun seçtiği malzeme ve teknik üzerinden,  bireysel gelişimleri doğrultusunda, onlara gözlemsel çizim ve gözlemsel modelaj altyapısı veriyor, öneriler sunarak onlara desen, kolaj, çeşitli boyama, modelaj vb. iki boyutlu ve üç boyutlu teknik bilgilerimizi paylaşıyor, özgür seçimlerini destekliyoruz.
Detaylı bilgi için bilgi@cizgicocukatolyesi.com ‘dan  veya  05354633469  nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

cizgi-3Temalı Günlük Atölye Çalışmalarımız: Aylık atölye çalışmalarımızın yanında  tek günlük katılıma açık olan temalı çalışmalarımız veya disiplinler arası workshoplarımızı programdan takip edebilirsiniz. Atölyemizde süregelen çalışmalarımız dışında doğum günü atölyeleri vb. 4+  kişilik gruplara özel temalı çalışmalar hakkında bilgi almak için iletişimden bize ulaşabilirsiniz.
Share