skip to Main Content

8. Doğada Oyun ve Sanat Kamplarımız

Sömestr – 2019

Hayıtbükü Ahşap Evleri – Datça

27 Ocak 2019 – 1 Şubat 2019  (6 – 12 yaş )

Kamplarımızın 8. yılına, sömestr tatilnde, 27 Ocak 2019 – 1 Şubat 2019 tarihleri arasında, Datça’da başlıyoruz.

Yarıyıl tatilinde Datça’nın kışbaharının eşsiz mevsiminde, sanat ve oyun dolu bir hafta geçirmeye, doğa ile bütünleşmeye hazır mısınız?

Sanat Kamplarımızda çocuklar, doğa içinde keyifle öğrenirken, resim, müzik, dans, heykelin bir araya geldiği, oyunlarla hayallerini ifade edebilecekleri yeni yollar keşfedecekler. Şehir yaşamının onlara sunduğu sanal dünyadan uzaklaşma imkanı bulan çocuklar, hem oynayacak hem de disiplinler arası üreterek şehirde özgürce yapamadıklarının tadını çıkaracaklar.

Ayrıntılı bilgi edinmek, rezervasyon, kayıt için mail ve telefon ile bize ulaşabilir veya kamp iletişimdeki formu doldurabilirsiniz.

telefon: Zeynep Cin +90 535 463 34 69 ( Pazar hariç – 09.00-19.00 arası)

e- mail: yazkampi@cizgicocukatolyesi.com

Kamplarımızın 8. yılına, sömestr tatilnde, 27 Ocak 2019 – 1 Şubat 2019 tarihleri arasında, Doğada Oyun ve Sanat Kampımızla Datça, Hayıtbükü Ahşap Evleri'nde başlıyoruz!!😍 Yarıyıl tatilinde Datça’nın Kışbaharının eşsiz mevsiminde sanat ve oyun dolu bir hafta geçirmeye, doğa ile bütünleşmeye hazır mısınız?Sanat Kamplarımızda çocuklar, doğa içinde keyifle öğrenirken, resim, müzik, dans, heykelin bir araya geldiği, oyunlarla hayallerini ifade edebilecekleri yeni yollar keşfedecekler. Şehir yaşamının onlara sunduğu sanal dünyadan uzaklaşma imkanı bulan çocuklar, hem oynayacak hem de disiplinlerarası üreterek şehirde özgürce yapamadıklarının tadını çıkaracaklar. Detaylı Bilgi İçin:yazkampi@cizgicocukatolyesi.com adresine yazabilirsiniz.

Çizgi Çocuk Atölyesi paylaştı: 6 Kasım 2018 Salı

 

 

Share
Back To Top