skip to Main Content

  Çizgi Çocuk:  Çocuklara Açık Atölye


 

1496685_583368411712338_370042906_n

Atölye Çalışmalarımız: 

İstanbul/Moda ve Bodrum/Konacık’taki resim ve heykel atölyelerimizi haftasonları çocukların katılımına açıyor ve 5-13 yaş arası çocuklar ile yaratıcı sanat çalışmaları yapıyoruz. Çocuklarla çeşitli teknikler ile birer saat süren çalışmalarımıza iki eğitmen birlikte katılıyoruz ve en fazla 4-8 kişilik gruplarla çalışmalarımızı yürütüyoruz. Çalışmalarımız hakkında detaylı bilgi için iletişim‘den bize ulaşabilirsiniz.

Atölyemizdeki iki boyutlu ve üç boyutlu çalışmalarda, her çocuk kendi istediği malzeme ve tekniği seçerek ilerliyor. Biz de her çocuğun seçtiği malzeme ve teknik üzerinden,  bireysel gelişimleri doğrultusunda, onlara gözlemsel çizim ve gözlemsel modelaj altyapısı veriyor, öneriler sunarak onlara desen, kolaj, çeşitli boyama, modelaj vb. iki boyutlu ve üç boyutlu teknik bilgilerimizi paylaşıyor, özgür seçimlerini destekliyoruz.
 
 
Detaylı bilgi için:
İstanbul: istanbul@cizgicocukatolyesi.com 0535 463 34 69 
Bodrum: bodrum@cizgicocukatolyesi.com  0532 263 37 61
 
 
 

cizgi-3Temalı Günlük Atölye Çalışmalarımız: Aylık atölye çalışmalarımızın yanında tek günlük katılıma açık olan temalı çalışmalarımız veya disiplinler arası workshoplarımızı facebook, instagram sayfalarımızdan takip edebilirsiniz. Atölyemizde süregelen çalışmalarımız dışında 4+  kişilik gruplara özel temalı çalışmalar (doğum günü atölyeleri vb.) hakkında bilgi almak için iletişimden bize ulaşabilirsiniz.
 
Share
Back To Top