skip to Main Content

Doğada Oyun ve Sanat Kamplarımız

2011-2020

Çizgi Çocuk Atölyesi ve Yeşim’in Müzik Odası olarak 2011- 2020 arasında Fethiye, Datça, Fındıklı ve Kastamonu’daki “Doğada Oyun ve Sanat Kampları”mızla çocuklar ve aileler ile buluştuk. 

Kamplardaki atölyelerimizde çocukların kendilerini sanat aracılığıyla özgürce ifade etmeleri için yıllardır edindiğimiz deneyimlerle onlara rehberlik edip, hep birlikte ürettik. Doğada olmanın keyfini ve farkındalığını deneyimledik.

Bu sene kamp yapmayacağız ama Bodrum, Datça ve İstanbul’daki sanatçı atölyelerimizde yaz döneminde çocuklar ve gençler ile çalışmalarımıza devam edeceğiz.

 

@deniz_kologlu nun bizimle, kamplarımızda neler yaptığımız, nasıl yaptığımızdan yola çıkarak gerçekleştirdiği röportaja K24 Dergi’nin internet sayfasından ulaşabilirsiniz.

https://t24.com.tr/k24/yazi/hani-hepimiz-resim-yapip-sarki-soyleyip-dans-edebiliyorduk,2783

  •  

 

Kamplarımızın 8. yılına, sömestr tatilnde, 27 Ocak 2019 – 1 Şubat 2019 tarihleri arasında, Doğada Oyun ve Sanat Kampımızla Datça, Hayıtbükü Ahşap Evleri'nde başlıyoruz!!😍 Yarıyıl tatilinde Datça’nın Kışbaharının eşsiz mevsiminde sanat ve oyun dolu bir hafta geçirmeye, doğa ile bütünleşmeye hazır mısınız?Sanat Kamplarımızda çocuklar, doğa içinde keyifle öğrenirken, resim, müzik, dans, heykelin bir araya geldiği, oyunlarla hayallerini ifade edebilecekleri yeni yollar keşfedecekler. Şehir yaşamının onlara sunduğu sanal dünyadan uzaklaşma imkanı bulan çocuklar, hem oynayacak hem de disiplinlerarası üreterek şehirde özgürce yapamadıklarının tadını çıkaracaklar. Detaylı Bilgi İçin:yazkampi@cizgicocukatolyesi.com adresine yazabilirsiniz.

Çizgi Çocuk Atölyesi paylaştı: 6 Kasım 2018 Salı

 

 

Share
Back To Top