skip to Main Content
Çocuklara Da Açık Atölye

Çizgi Çocuk Atölyesi/ Çocuklara da Açık Atölye;

İki sanatçı ve sanat eğitmeni olarak, 2011 yılından beri sanatçı atölyelerimizi çocukların da katılımına açarak yaratıcı resim ve heykel çalışmaları geliştirip uyguladığımız sanat eğitiminde alternatif bir eğitim yaklaşımıdır.

Yasemin Erdin Tavukçu ve Zeynep Cin

 

Bodrum ve İstanbul‘daki sanatçı atölyelerimizde

5-13 ve 14-18 yaş arası çocuklar ile yaratıcı resim & heykel ve çizim  çalışmaları yapıyoruz.

Çalışmalarımız hakkında detaylı bilgi için iletişim‘den bize ulaşabilirsiniz.

 
Atölyemizdeki iki boyutlu ve üç boyutlu çalışmalarda, her çocuk kendi istediği malzeme ve tekniği seçerek ilerliyor. Biz de her çocuğun seçtiği malzeme ve teknik üzerinden,  bireysel gelişimleri doğrultusunda, onlara gözlemsel çizim ve gözlemsel modelaj altyapısı veriyor, öneriler sunarak onlara desen, kolaj, çeşitli boyama, modelaj vb. iki boyutlu ve üç boyutlu teknik bilgilerimizi paylaşıyor, özgür seçimlerini destekliyoruz.
 
 
Detaylı bilgi için:
Zeynep Cin /İstanbul: istanbul@cizgicocukatolyesi.com 0535 463 34 69 
Yasemin Erdin Tavukçu /Bodrum: bodrum@cizgicocukatolyesi.com  0532 263 37 61
 
 
 

cizgi-3Temalı Günlük Atölye Çalışmalarımız: Aylık atölye çalışmalarımızın yanında  tek günlük katılıma açık olan temalı çalışmalarımız veya disiplinler arası workshoplarımız için çizgili haberleri takip edebilir veya bize yazabilirsiniz. Atölyemizde süregelen çalışmalarımız dışında gruplara özel (doğum günü atölyeleri vb.) 4+  kişilik gruplara özel temalı çalışmalar hakkında bilgi almak için iletişimden bize ulaşabilirsiniz.
 
 
Share
Back To Top