skip to Main Content

Pastoral Vadi’de tam pansiyona sabah, öğlen ve akşam yemeği ve çay, kahve, kek poğaca gibi atıştırmalıklar, dalından topladığımız limonlardan limonata gibi süprizler de dahil.

Pastoral Vadi’nin yemek anlayışı kısaca şöyle:

Pastoral Vadi‘nin konuklarına çiftlikte organik olarak üretilen ürünlerden yöresel – geleneksel yöntemlerle hazırlanan ve sağlıklı Akdeniz mutfağının özelliklerini taşıyan yemekler sunuluyor. Çiftlikte yetiştirilmeyen ürünler ise, bölgede Pastoral Vadi’nin önderliğinde oluşturulan “Organik Tarım Üreticileri Birliği” üyelerinin bahçe ve tarlalarından sağlanıyor. Sebze ve meyvelerin besin değerlerinin korunarak ve doğal lezzetleriyle tüketilmesi, Pastoral Vadi’nin ekolojik yaşam ilkelerinden birisi…

Sabah, öğle, akşam yemekleri, ara öğünler, mutfakta, bahçede ve atölyelerde üretilen bütün yiyecek ve içecekler ile çay – kahve – bitki çayı ikramlarında sınır yok. Ayrıca Pastoral Vadi’de dalından topladığımız limonlardan limonata, kek, poğaça gibi özel atıştırmalıklar da var.

Yemeklerini tandır ve ocakta odun ateşi kullanarak, geleneksel yöntemlerle pişiren Pastoral Vadi’de organik olarak üretilen ürünlerle, yöresel Akdeniz mutfağına özgü, geleneksel-yerel tatlar taşıyan yemeklerle kokular ve tatlarda da sınır yok.


Share
Back To Top